באופן טבעי, אדם שואף להיות מה שהנשמה שלו יכולה להיות. באופן טבעי אדם חולם להגשים ולהוציא לפועל את האיכויות שלו, את העוצמות שלו. מטרת החיים להתפתח, ומטרת האדם להגשים עד לחוויית שפע שלמה. צניעות אינה עניין של כמות. זאת איכות שאינה קשורה למצבו החומרי של האדם. ישנם בעולם אנשים רוחניים וצנועים אשר מצבם החומרי מצוין. המשמעות היא שכדי להצליח להרחיב את היכולת והגשמת היעוד, אסור לדחות את השפע. דחיית השפע, בהיפוך אותיות, היא פשע.

אסור לוותר על החלומות. נעים לרצות לטייל בעולם, להתנסות, לזוז. נעים כאשר המיטה נוחה ואיכותית, מרחב המגורים מרווח , האוכל בריא והאהבה מתובלת בהפתעות וחוויות. נעים להגשים את העוצמה הפנימית דרך למידה של תחומים הקשורים לעוצמה הפנימית, להרחיב את הידע ולהשתמש בו, נעים להעביר את הידע ולהגדיל את ההשפעה החיובית על החברה.
הנעים הזה לא יכול להתקיים בלי חווית שפע. שפע רגשי, שפע מחשבתי, שפע חומרי. כן, מסתבר שבעולם הזה כסף הוא אחת האנרגיות החזקות בעזרתה אפשר לרכוש ידע, לרכוש הזדמנויות להגשמה, להרחיב את הנשמה, לרצות את מה שאנחנו יכולים להיות, לחוות את מה שאנחנו יכולים לחוות, לתת, לעזור, לקדם אחרים ואת עצמנו אל המטרות שלנו. ככל שהמטרות גדולות יותר, כך הצורך בשפע גדול.

המוסר החברתי בהשפעה אירופאית, לימד שהשכלה היא עניין חשוב אבל כסף הוא דבר מלוכלך. בארה"ב התגברו על זה והפכו את משיכת השפע לחוויה אפשרית לכל אדם. בארצות המזרח השפע שייך לעשירים והמוארים, והיהדות מתייחסת לרווח ביושר כאל דבר טבעי, ועל האדם לתת מעשר וצדקה כדי להמשיך להתעשר. אין בושה בשפע, נהפוך הוא. השפע מוביל לנתינה גדולה יותר.

אז איך זה שהשפע מדלג על אנשים מסוימים ובא בכמויות גדולות אל אחרים? איך האחד מתחתן שלוש פעמים והאחר לא מצליח אפילו פעם אחת? איך האחד רוכש בניין שלם והאחר לא מצליח לרכוש לעצמו אפילו דירת שני חדרים? איך זה שהשפע בוחר לאן להגיע ולא מגיע לכולם במידה שווה? ובכן, באופן מפתיע השפע קיים וזמין לכולם, אבל לא כולם יודעים איך להתחבר אליו.

Depositphotos_5241658_original_site

ניסינו מנטרות, ישבנו שעות ומלמלנו משפטי שפע, קנינו ספרים על עושר, ניסינו לפעול לפי נוסחאות, וזה בא רק לאחדים ולא לכולם. חשבנו שזה, כנראה שבגלגול הזה זה לא התור שלנו לשפע. אבל כנראה שפשוט עשינו את זה לא שלם. כיוונו לשפע מסוים ולא הבנו, שהשפע בא כאשר כל רמות הקיום מאוזנות, כאשר אנו מסכימים למשוך את השפע במלואו – גם הרגשי, גם הרוחני, גם המחשבתי וגם הגופני. לא הבנו שצריך להשקיע מאמץ בשמירה על התהליך בכל הרמות שלו. חשבנו שאם נשב ונמלמל זה פשוט יבוא. אז לא. יש דרך. דרך פשוטה, אבל דורשת לעשות תהליך התחברות מחודש את השפע הטבעי שקיים וזמין עבור כל אחד ואחת מאתנו.

אז איך בכל זאת למשוך את השפע ?

בקרוב אני מתכוונת להעביר את סדנת השפע שנמצאת כעת בהכנה. אוכל ללמד אתכם איך עושים את זה בצורה נכונה. אם גלגל החיים שלכם לא מכוון כעת לשפע תצטרכו להשקיע בזה אנרגיה כדי לשנות את כיוון הזרימה ולהביא את השפע שהיקום מציע ללא תנאי כמעט, עבור כל אחד ואחת. הסדנה תיתן כלים למקד את הרצון, להביא את המחשבה לחשיבת שפע, את הרגש לאהבת שפע ואת הרוח לחיבור לאנרגיית השפע. תצטרכו להצטייד בכלים בהתאם לכישרונות שלכם ולדבוק בחזון שלכם. אבל בסופה תוכלו להבין איך מתחברים לחוויית השפע.
אם אתם רוצים ללמוד איך למשוך שפע בכל צורותיו לחייכם, הירשמו עכשיו בחינם לשיעור מבוא ותוכלו לצפות בו בקרוב, כאן באתר שלי.

התחילו דיון