היי, תודה שהגעתם!

שמי תמי גולדשטיין, בת מזל סרטן עם אופק תאומים, נשואה לגולדי ואמא לעופר, דנה וירדן.

החזון שלי הוא לעזור לאנשים למצוא דרך שתחבר אותם למהות האמתית שלהם, לשחרר חסמים ומעכבים מחשבתיים, רגשיים, תודעתיים או רוחניים, ולאפשר חוויית חיים חיובית להגשמה, משמעות ואהבה.
אני מאמינה שלכל אחד מגיע לחיות חיים מלאים, וכאשר נהיה ללא פחדים מעכבים וללא מחשבות שליליות-חוסמות, נוכל להגשים את עצמנו ואת החלומות שלנו.
אני שמחה לראות את השינוי החיובי בחייהם של האנשים שמגיעים אלי להתייעצות ולטיפול ואת הצמיחה של תלמידי שהופכים למטפלים ולמורים רוחניים.

בורכתי בראיה רוחנית של האנרגיה וההילה, וביכולת להעביר מסרים אישיים ואנרגית טיפול לגוף ולרגש ממדריכים רוחניים, מנשמות מלוות ומישויות מוארות.
אני מתקשרת, הילרית, מורה רוחנית המתמחה ביעוץ הוליסטי אישי וזוגי ובטיפול אנרגטי לאיזון הגוף והרגש, בעלת ניסיון של מעל ל-30 שנים.
אני מכוונת להגשמת הייעוד ולשיפור באיכות החיים, נעזרת בקלפי טארוט, בשחרור טראומות מחיים קודמים וניקוי שורש הנשמה, יצירת מציאות ומגנוט תוצאות חיוביות, ניקוי אנרגיה שלילית ופינוי חסימות אנרגטיות.

הכשרות ועיסוק: אני יועצת טיפולית אישית וזוגית, מתקשרת ומעבירה מסרים מההדרכה הרוחנית ומנשמות אוהבות וכן חוקרת את עולם התודעה הגבוהה ואת הסודות של קלפי הטארוט.
אני עוסקת גם בטיפולים ותהליכים אנרגטיים. אני הילרית ומאסטר רייקי, וכן מטפלת בתיקון קרמה מגלגולי חיים קודמים ומלווה תהליכי חיים ותודעה.
בנוסף אני מנחה קבוצות וסדנאות בארץ ובעולם.

אני בוגרת תארים במנהל חינוך, מורפו-פסיכולוגיה, תארים בענפים שונים של רפואה משלימה אנרגטית וטיפולים הוליסטיים, בוגרת "המכון לחקר האדם"  במיסטיקה כללית והכוונה בקלפי טארוט, בוגרת "המכון לחקר ההילה", מאמנת CTI , יועצת זוגית ויועצת טיפולית מוסמכת.
בעלת תואר Ph.D. מטעם האוניברסיטה למטפיזיקה בארה"ב.

מנחה סדנאות : בין התחומים: גיבוש צוות, מיסטיקה ואינטואיציה, טארוט וקלפי תובנות, מטוטלת ככלי להתחברות לקול הפנימי, מודעות עצמית, תחומים מתוך עולם הצבע והמדיטציה.
אני מנחה סדנאות ומרצה על תחומי רוח, מיסטיקה וריפוי אנרגטי בארץ ובעולם, וכתרומה לקהילה אני מחתנת רוחנית לזוגות שרוצים טקס ייחודי.

קורסים: אני מלמדת תקשור והתפתחות רוחנית, תקשור ספיריטואלי – עם נשמות, קורסי טארוט וייעוץ הוליסטי בעזרת טארוט.
מנחה מדיטציות וקורסים קצרים כמו אבחון בצבעים, אבני הרונים, וטיפול בנרות הופי.

המאמרים שלי התפרסמו בעיתונים ומגזינים שונים: לאישה, סגנון, את, דרך האושר, GO, הד הקריות, ערי המפרץ, קול הגליל ועוד.
כמו כן, זכיתי להשתתף ולזכות במקום ה-2 בתכנית הראליטי "הכוח", והשתתפתי באופן קבוע בתכנית "זמן מיסטיקה" בערוץ 10.

התחילו דיון