היי, נעים להכיר אותך !

אני תמי גולדשטיין, בת מזל סרטן עם אופק תאומים, נשואה לגולדי ואמא לעופר, דנה וירדן.

אני הילרית, מדיום, מטפלת הוליסטית רב תחומית ומאסטר רייקי, מהשושלת של גב' טאקאטה – אל ויליאם ראנד, אל זוהר אוהוליאב, אל שיפרה הולנדר כהנא שחנכה אותי למאסטר רייקי לפני שנים, וממני אל תלמידי והמאסטרים שחנכתי. בנוסף אני מנחה קבוצות וסדנאות בארץ ובעולם.

אני בוגרת תארים בחינוך, מורפופסיכולוגיה, תארים בענפים שונים של רפואה משלימה אנרגטית וטיפולים הוליסטיים, בוגרת "המכון לחקר האדם"  במיסטיקה כללית, קלפי טארוט נומרולוגיה ואסטרולוגיה, בוגרת "המכון לחקר ההילה", מאמנת בוגרת CTI ויועצת זוגית מוסמכת ע"י מכון "פתרונות".

בנוסף, אני מטפלת רוחנית מוסמכת על ידי הארגון הבינלאומי למטאפיסיקה ובוגרת דוקטורט בפילוסופיה של המטפיסיקה, Ph.D. , מטעם האוניברסיטה למטאפיסיקה בארה"ב.

אני כותבת ומנחה סדנאות בתחומים שונים

גיבוש צוות, מיסטיקה, טארוט ומודעות, מטוטלת ככלי להתחברות לקול הפנימי, אגדות ומודעות עצמית, תחומים נוספים של העולם הרוחני, של עולם הצבע ושל עולם הקצב והצליל, שם אני שותפה למופע סדנה עם חברים, תופים, חליל ודיג'.  

כיום אני מלמדת הילינג על גווניו השונים: הילינג גופני, הילינג אנרגטי של הצ'קרות וההילה, הילינג ספיריטואלי בעזרת מלווים רוחניים והילינג רוחני של המחשבה והדימוי.
דמיון מודרך, מדיטציה, רייקי עד רמת מאסטר מורה, שיחזור ותיקון גלגולי חיים קודמים, קריסטל-תרפי, טיפול בעזרת  ריבוי אישיות, טיפול בילד הפנימי, התמודדות עם שינוי, טיפול בתקשורת פנימית, משיכת שפע מהיקום אל חיינו, מלמדת קריסטל-תרפי (אבני מרפא), טיפול בתמציות פרחי באך, טיפולי נר "הופי" לבעיות אוזניים סינוסים וקשב, כרומו-תרפיה (טיפול בצבעים ) – בהקשר זה פיתחתי שיטות יחודייות לאבחון השוואתי בצבעים שעוזר לקדם את הטיפול.  

אני מטפלת באופן פרטני בעזרת הילינג רב תחומי ובקשרי גוף – נשמה.
לאורך השנים חוקרת קשרי גוף-נפש בתדרים שונים ובממדים השונים של הקיום. כמדיום טבעית פתחתי שיטות הנחיה והעברה של הידע שנמסר לי על ידי מדריכים רוחניים לאורך השנים, לפיתוח יכולת ההתחברות של כל אחת ואחד לאחדות היקום וריבוי הממדים שבו.

במקביל, אני ממשיכה כל העת להרחיב את הידע וההתנסות האישית שלי. לאחרונה הוצאתי דיסק מדיטציות ודמיון מודרך לעזרה בהרגעות ובהתפתחות האישית והצמיחה הרוחנית, וכן כתבתי יחד עם סרגי את המחקר על מטיאוריט ה"שונגית", והמחקר יצא בספר "מסע לריפוי אדם ואדמה".

פיתחתי שיטות טיפול אנרגטיות ושיטות לצמיחה אישית, תיקשור והתחברות רוחנית, ואני מעבירה את הידע בסדנאות ברחבי הארץ.
פיתחתי את דרך ביו-הילינג, המשלבת כמה דרכים לטיפול גוף, נפש, מחשבה ואנרגיה.

המאמרים שלי התפרסמו בעיתונים ומגזינים שונים: לאישה, סגנון, את, דרך האושר, GO, הד הקריות, ערי המפרץ , קול הגליל ועוד. כמו כן, זכיתי להשתתף ולזכות במקום ה-2 בתכנית הראליטי "הכוח", ואני משתתפת באופן קבוע בתכנית "זמן מיסטיקה" בערוץ 10.

תמי גולדשטיין בגוגל לעסק שלי +

למה הקמתי את האתר הזה?  

אחרי עשרות שנים של נסיון בעולם הרוחני, החלום שלי הוא שהידע הרב שצברתי יגיע לכמה שיותר אנשים, מפני שללמד ולחנך זו אחת התשוקות הגדולות שלי בחיים.
כאשר אני רואה בן אדם שעבר שינוי חיובי בחיים, ואני יודעת שהייתי שם בשבילו ועזרתי לו להגיע לשם, זו פשוט תחושה נפלאה.

אני רוצה להעביר את המסר הרוחני של ההדרכה הגבוהה, של הבורא, של כל הטוב אשר קיים, וללמד אחרים לעשות זאת, כדי לקרב אותם להגשמה.
המסר הרוחני שלי הוא מסר של צמיחת התודעה לרמה של אחדות, ממקום של חופש ואהבה.
האמונה הבסיסית שלי היא שהאדם טוב מיסודו, וכאשר מראים לו דרך לצמיחה והרחבת התודעה ממקום בטוח ואוהב, הוא ילך בה וייטיב את חייו ואת חיי הסובבים אותו.

את השיטה הייחודית שלי קיבלתי בתקשור לאורך השנים, הרחבתי ולמדתי ממורים רבים בתחומים שונים עד שהתגבשה הדרך לרוחניות מעשית, בעזרת ישויות האור, המדריכים הרוחניים ואלוהים שהיה שם כל הזמן.

הדרך הארוכה שעברתי מלמדת, שכאשר מחליטים להתפתח והופכים את הרוחניות למעשית, נפתחות כל המתנות של הנשמה: יכולת הריפוי הרוחני, היצירתיות עולה, הערך עצמי עולה והאגו יורד. באופן טבעי וזורם נוצר שיפור משמעותי באיכות החיים ובעומק חווית החיים.
 אדם לומד, יודע על תעלומות החיים, אך רק כאשר יוכל ליישם את הידע הזה כדי לשפר את איכות החיים שלו ואת איכות חייהם של אחרים סביבו, תהיה משמעות אמתית לקיומו.
זה הידע שאני מעבירה וארצה להעביר לכם, ולכל מי שאפגוש בחיי!

מה תוכלו למצוא באתר?

1. בלוג להתפתחות רוחנית – בו אני מפרסמת מאמרים, סיפורים אישיים וסרטונים שלי על התפתחות רוחנית, תקשור, ריפוי באנרגיות, זוגיות, אסטרולוגיה ועוד.
המטרה שלי בבלוג היא ללמד, לתת דרך הסתכלות חדשה על החיים, ולתת השראה לחיים טובים ומלאים יותר.

2. קורסים אונליין – באיזור הקורסים תמצאו את ההדרכות והשיעורים הכי טובים שהקלטתי בסטודיו במיוחד עבור תלמידי הקהילה שלי.
אז אם החלטתם שאתם רוצים לקחת ברצינות את ההתפתחות הרוחנית שלכם, ולהכניס שינוי חיובי לחיים, תוכלו לרכוש את אחד הקורסים שלי ולצפות בו ברוגע מהבית או מהפלאפון מתי שנוח לכם.

אני מזמינה אתכם להצטרף ל-3,000 אנשים מדהימים כמוכם, שכבר חלק מהקהילה הרוחנית שלי ולהתחיל ללמוד כיצד להוסיף עומק ומשמעות חדשה לחיים שלכם באמצעות צמיחה אישית והתפתחות רוחנית.

הירשמו לרשימת התפוצה שלי בחינם, וקבלו מדי שבוע טיפים, סיפורים אישיים ובעיקר המון השראה.

התחברו לדף הקהילה שלי בפייסבוק !

התחילו דיון