התחל את היום בידיעה שאתה השתקפות צנועה של כוחות הבריאה.

אתה מחובר למקור של אנרגיה חיובית, מקור של אהבה וחמלה.

זכור ופעל בידיעה שאתה עמוד של אור שיכול להוביל אחרים בחושך. 

ההשפעה החיובית ההדדית, חיבור האנרגיה ואור התודעה,

התובנה שמכריזה "הכל באחדות", יכולה להגיע לכל אחד ולכל דבר,

יכולה להשפיע לטובה על כל מערכת וליצור התחדשות והחלמה.

תפקידו של המטפל הרוחני

על המטפל לעזור לאדם להבין את השיעור והתיקון שלו, לעזור לאדם להתבונן מחדש על מערכת הערכים שמנחה אותו ועל העוצמות החבויות בו. המטפל עוזר לאדם להעריך את הטוב שבו ולהודות על כך. כאשר יש גילוי של העוצמות והערכים החיוביים, האדם יכול להתמודד עם המציאות שנוצרה, גם אם קשה. כאשר אדם רואה דרך הוא יכול לצמוח מתוך המשבר.

המטפל הרוחני יודע להעביר את האדם ממצב של ביקורתיות, צדקנות, חשדנות, מצבי לקיחה לעצמי ובדידות, אל תמונת חיים חדשה או מתחדשת של נתינה ומעורבות.

לא תמיד זה קל, לעיתים לא מובן , ולא הכל ניתן לשנוי. הטכניקות הטיפוליות רבות ושונות, ועדיין ישם מצבים בהם כל שנותר לעשות הוא לקבל אותם כפי שהם, כמו במקרה שחס וחלילה, מישהו יקר עבר לעולם האור. לאחר הקבלה והסליחה,  המטפל ידע לכוון לצמוח מתוך הכאב. העלאת המודעות לתהליכי הרוח והחומר מאפשרת להמיר אנרגיה של סבל  לאהבה, אמונה, ופתיחות רוחנית תומכת צמיחה.

המטפל הרוחני מחזיר לאדם את עצמו, את האחריות על חייו, את האור הפנימי שהתעמעם בתהליכי חיים ושחיקה. חסימות אנרגטיות מכילות אנרגיה של התמודדויות שהאדם לא צמח מהן, תהליכים שלא הסתיימו לטובה, מצבים בהם לא התגלתה העוצמה האישית. חסימות אנרגטיות מכילות כאב שיש לשחרר, ומבקשות להשלים תהליכי תודה וסליחה שלא התקיימו.

מצבים בהם האדם נתקע, לא אפשר לעצמו לעשות את הדרך, נשאר עסוק בכאב, בצער ובסבל, עוברים שחרור בתהליך הטיפול הרוחני והדרך לחוויית חיים חיובית מתגלה  בנדיבות ובחמלה.

סוגי טיפולים

טיפולי הילינג – טיפולי אנרגיה ותודעה

שחזור גלגולים : תיקון העבר למען ההווה והעתיד

טיפולי אוזניים בנרות הופי

הילינג של שורש הנשמה

רייקי

אתם רוצים להגיע לטיפול הילינג ותיקון קרמה מחיים קודמים ומשורש נשמה?

צרו עכשיו קשר לתיאום פגישה אישית או טלפונית עם תמי גולדשטיין
חייגו – 052-3639220 , או לחצו וצרו קשר ונחזור בהקדם!