תקשור

תקשור בטלפון

תקשור הוא תקשורת שמתקיימת בין אנרגיה שאינה בגוף פיזי לבין האדם. אותו אדם כאילו עומד בין העולמות, בתווך, בין עולם החומר לעולם הרוח, ומעביר מידע מצד לצד. לכן נקרא גם "מדיום", אמצע.
אנרגיה ללא גוף יכולה להיות נשמה שמלווה לטובה, יכולה להיות מדריכים רוחניים, מלאכים, אבות קדומים כמו רבי שמעון, בודהה ואחרים, וכן יכולה להיות ממקורות חוץ גלקטיים, מה שקרוי, חוצנים.

התקשור הוא יכולת טבעית שלאורך השנים נשכחה, וכל שנותר ממנה הוא האינטואיציה.
בין האדם לבין היקום וכל אשר בו, מתקיים כל העת דו שיח, אנחנו מרגישים את האנרגיה של המרחב – יודעים מתי נעים לנו בעוד שבמקום אחר לא נעים לנו, יודעים מה נכון לנו, מרגישים את זה בלי מילים, ויוצרים תהליכי צמיחה והתפתחות לפי האנרגיה שאליה אנחנו מתחברים.

מצד אחד יש לנו "אני גבוהה", זה אותו קול של הנשמה שלנו שרוצה את טובתנו ומנסה לכוון אותנו דרך מחשבות ותחושות, קול פנימי לוחש וחיובי על פי ניסיון הנשמה מכל הגלגולים, ומצד שני יש לנו את האגו, שמנסה להגן עלינו לפי ניסיון החיים שלו בגלגול הזה, והאגו צועק ומפריע לשינוי רוחני להתרחש.
בתהליך הצמיחה לתוך העולם הרוחני אדם לומד להיות ער לדו שיח הפנימי הרגוע של הנשמה ולהבדיל אותו מהצעקות של האגו הפגיע, זה שכועס, שמנסה לשמור על הקיום העכשווי שלנו ללא צמיחה.
האני המואר, הגוף האנרגטי ברמת נשמה, נקי משיפוט, דעות קדומות ותבניות, פנוי לראות את המציאות ממקום של אהבה אוניברסלית וכוונה להועיל, ומוכן להיות בתקשורת עם אנרגיות אחרות וחיוביות, אותה תקשורת הנקראת תקשור.

קראו עוד על תקשור

מה זה תקשור?

מסר שהועבר לתמי גולדשטיין בתקשור

אתם רוצים לקבל ייעוץ אישי בתקשור?

צרו עכשיו קשר לתיאום פגישה אישית או טלפונית עם תמי גולדשטיין
חייגו – 052-3639220 , או לחצו וצרו קשר ונחזור בהקדם!