מה זה תקשור?

תקשור הוא תקשורת שמתקיימת בין אנרגיה שאינה בגוף פיזי לבין האדם.
אותו אדם כאילו עומד בין העולמות, בתווך, בין עולם החומר לעולם הרוח, ומעביר מידע מצד לצד.
לכן נקרא "מדיום", אמצע.  אנרגיה ללא גוף יכולה להיות נשמה שמלווה לטובה, יכולה להיות מדריכים רוחניים, מלאכים, אבות קדומים כמו רבי שמעון, בודהה ואחרים, וכן יכולה להיות ממקורות חוץ גלקטיים, מה שקרוי, חוצנים.      קראו עוד>

ברצוני לספר לכם קצת על חוויית התקשור, ואתחיל בסיפור…

לא מזמן, אישה הגיעה אלי לייעוץ בתקשור, היססה רגע ואז שאלה: "מי מלווה אותי ? אני מרגישה שיש איתי מישהו. בהתחלה זה היה מוזר, אבל אז התרגלתי להרגשה", היא סיפרה, הסבירה שאין לה ממש תקשורת עם המלווה אך היא מרגישה אותו לידה רוב הזמן "אפילו עכשיו".

התבוננתי בהילה שלה. היא היתה מוקפת כדורי אור. מתוך האור הם הופיעו בדמויות, כמו הולוגרמות שנעו באנרגיה שעוטפת אותה: סבתא שלה, דוד מצד אמה, גבר מבוגר שלא זיהתה אך כנראה היה הסבא שלא הכירה, אישה צעירה ובהירה מאד, מוארת, שהזדהתה כמלווה רוחנית ועוד כמה.

"ברור שאת מרגישה", חייכתי, "את מוקפת, זה קצת יותר מידי. בואי נעשה סדר. הסבתא והסבא רוצים להגיד שהם אוהבים אותך ומנסים להרגיע כי את בלחץ בתקופה האחרונה. הדוד מצד האם דואג לאמא, אומר שהיא לא לגמרי בריאה עכשיו והיא מזניחה את עצמה ודוחה את הטיפול הרפואי. המלווה הרוחנית אומרת שהגיע הזמן שלך לפתח את הצד הרוחני, וכדאי לעשות זאת לאט ובעדינות בלי לשנות הרבה בסדר החיים הנוכחי שלך".

בעודי מדברת, נמוגו אל האור הסבים והדוד, העבירו את המסר והמשיכו לעולמות האור, והמלווה הרוחנית מלאה את ההילה של אותה אישה באור ורוד רך, היא הרגישה את זה. העיניים שלה הוצפו בדמעות אבל היה לה חיוך ענק על הפנים. הוורוד היה נעים לה. היא אמרה לי תודה והלכה.

כמה ימים אחר כך צלצלה לברר מה היא יכולה ללמוד אצלי, ובקשה להתחיל תהליך שבסופו תוכל לתקשר בעצמה עם המלווה הרוחנית שלה. שאלתי איך החיים עכשיו, והיא ענתה: טוב עכשיו, אני מרגישה שהכל הסתדר במקום שלו.

מה זה בעצם "תחושת בטן" ?
היכולות העל חושיות שלנו משחקות תפקיד חשוב בתהליך הצמיחה הרוחנית. יכולות אלה קיימות בנו מלידה. תינוקות משתמשים בהן הרבה לפני שהם לומדים לדבר. אחר כך הן מתחילות להיחלש, כי יש לנו מחשבה שבודקת, מילים שמבררות שמיעה וראיה שמכוונות. אנחנו שוכחים את החושים שלנו.

פה ושם עולה איזו "תחושת בטן", וברוב המקרים אנחנו שמים לב אליה רק אחרי שקורה משהו, ואז אומרים "ידענו, הרגשנו…" לפעמים אנחנו קשובים לתחושות, אנשים סביבנו מתייחסים לזה כמו אל קפריזה לא רציונאלית, כמו לשטויות.

אז גם אם אנחנו לא שמים לב לזה, לכולנו יש לעתים תחושות בטן: בזוגיות, בעסקים, במפגש עם אנשים, ובתהליכים שאנחנו עוברים. פיתוח היכולות העל חושיות יאפשרו לנו לקרוא את האנרגיה, לקבל מידע סביבתי, מידע על המרחב ועל האנשים שאנו במגע איתם. הפיתוח העל חושי הוא מדרגה בתהליך לקראת תקשור. הרי אי אפשר לתקשר בלי להכין את הכלי האנושי שלנו לקבל אנרגיה ,להשתיק את האגו, להוריד את הפחד והפגיעות, ולהיות מוכן להצפה של תובנות ואהבה בלי לאבד את הקרקע.

הייתם רוצים לפתח את היכולות?
בואו לקורס תקשור וצמיחה רוחנית עם תמי גולדשטיין.

תמי גולדשטיין – מדיום, הילרית, טיפול הוליסטי, מתקשרת עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה,

התחילו דיון