האני הגבוה שלכם הוא הקול אותו הנשמה שלכם מדברת בתוך התודעה. יש לכם תודעה ארצית, תודעה שעסוקה בעולם החומר, ביש ובאין, בקיים ובחסר, תודעה שעוסקת בקיום הפיזי שלכם, אוכל שתיה שינה, כסף, ותשוקה.

האני הגבוה הוא היודע את דרך הנשמה, את הדבר שהביא את הנשמה לבחור בגוף הזה שלכם, בדרך שתעשו על מנת להתפתח בגלגול הזה.

האני הגבוה מחובר לחכמת היקום ומכיל את הזרם של אהבת היקום.

באני הגבוה אין פחד ואין היסוס. הוא הקול בראש שלכם איתו אתם מתייעצים כשאתם חושבים מחשבה עמוקה, מתבלטים על עניין או בוחנים אותו מכמה זוויות.

האני הגבוה לא יגיד לכם איך לפעול אבל בתבונתו המחוברת לתבונת היקום ולכל אשר קיים, יכוון אתכם לראות ולהבין את הדרכים שעומדות בפניכם. אתם יכולים להתנקות לרגע ממחשבות ולהתחבר לאור העליון, לראות את עצמכם כגוף מואר וזוהר, ואז לכתוב כל מה שעולה בדעתכם, כל מחשבה או מילה שעוברת מכם אל הנייר. בתחילה זה אולי יהיה ג'יבריש, אבל אחרי כמה שורות תגלו שמחשבת האני הגבוה עוברת אל הדף שלכם.

האני הגבוה לא יפתור לכם את הבעיות אבל אם תהיו כנים עם עצמכם ולא תפלו ברשת של עולם החומר, ברשת של העולם הרגשי ההפכפך שלכם, ותתנו לתודעה הטהורה של האני הגבוה להיות האמת שלכם, תגלו את דרך האור של נשמה, תגלו שהחיבור לאני הגבוה הרבה יותר פשוט מאשר חשבתם כי הוא נוכח בכל רגע בחייכם גם כשאינכם מודעים לכך. הוא נוכח בעבודה שלכם, באהבה שלכם, בשיחות שלכם עם עצמכם ועם אחרים, הוא נוכח בשמחה שלכם ומקל על העצב.

החיבור לאני הגבוה ולאמת של אור הנשמה לא תמיד יעודד אתכם. לפעמים הוא ישלח אתכם לעבוד כדי להרוויח יותר כסף, לפעמים הוא יבקש מכם להתאמץ כדי להשיג את הדבר או להגיע אל המקום אליו אתם שואפים. בפעמים אחרות האני הגבוה יבקש מכם להניח לרגשות כואבים ולשחרר מחשבות שליליות שלכם על עצמכם או על אחרים, גם אם אתם בכאב גדול ובכעס עוצמתי.

לא תמיד האני הגבוה שלכם ילטף אתכם ויגיד לכם שאתם נפלאים ומוארים. הוא יהיה זה שיראה לכם גם את החלקים הפחות מוארים שלכם, אלה שמאתגרים את התודעה ואת הגוף, מאתגרים את ההרגלים המכשילים ואת הדרך , במיוחד כאשר אינה דרך האור של הנשמה.

העבר מייצר תובנות, התובנות סוללות דרך אל העתיד, וכך קורה שהרבה פעמים אתם חיים את העבר שוב ושוב במקום לאפשר לדרך להשתנות ולעתיד להיות בהיר יותר. המעבר מתודעת פחד לתודעה טהורה הוא המעבר מחיים דרך התבוננות של האני הגשמי לבין דרך החיים בהכוונת האני הגבוה. בכל רגע אתם בוחנים את ההווה על סמך העבר, את העתיד על סמך העבר ואת החלומות שלכם לפי היכולות שהיו לכם עד כה. האני הגבוה שלכם מבקש מכם לחיות בהווה מתוך התמסרות לאנרגיה חיובית של אהבה, של חמלה ושל התפתחות.

על ידי מדיטציה, חשיבה חיובית כדרך חיים, חמלה והכלת האחר, תפתחו את היכולת שלכם להתחבר לאני הגבוה. אתם יכולים להרגיש את האני הגבוה, לחיות את הוויה המוארת שלכם, ועל ידי זה יהיה קל יותר להתגבר על הבלבול הרגשי של האני הנמוך, יהיה נעים יותר להתמסר לאהבת אמת טהורה במקום לבלבול של אהבה התלויה בדבר.

הגוף שלכם צריך את התודעה הנמוכה שלכם, את הדאגה לעצמו, את המרחב החומרי והחיבור לשפע גשמי. הגוף שלכם צריך ליטוף וחיבוק ולשמוע מילה מעודדת. זה נכול לכם לתת לגוף את מה שהוא צריך, אך התודעה שלכם מבקשת את האני הגבוה, וכאשר תתנו לתודעה את החיבור הזה לאני הגבוה שלכם תוכלו להיות אתם האמיתי, להיות האדם האמיתי שאתם ולזכות גם ב"רווחים" של התודעה הנמוכה וגם באור הגדול של התודעה הטהורה לש האני הגבוה.

כמתקשים אתם צריכים לזכור שהאני הגבוה שלכם יכול להראות דרך גם לאחרים ולעזור לממדים הגבוהים שלהם להתעורר. אתם מתקשרים את האני הגבוה שלכם לא רק למען עצמכם אלא למען האנושות כולה.

אתם יכולים להגיד שזאת אמונה, להאמין שאתם מחוברים למשהו שהוא גדול יותר וחכם יותר מהמוח האנושי שלכם. אתם יכולים להגיד שהאמונה מחברת אתכם לקול הבריאה. האני הגבוה שלכם מחובר לקול הבריאה. להיות באמונה זה להיות מחובר לאני הגבוה, להיות בהוויה שלמה של כאן ועכשיו.

האני הגבוה שלכם הוא אתם. זה לא מישהו אחר. זה אתם בממד הנשמתי והנשמה שלכם מחוברת לכל אשר קיים, לכל הטוב, השפע הידע והאהבה. הנשמה שלכם מחוברת לעוצמת הבריאה. היא מחוברת לאמת. אתם יכולים לשאול מה זאת אמת, שהרי יש לה פנים רבות והכל בה. בעברית אמת מתחילה באות א' ומסתיים באות ת' כדי להדגיש את העניין הזה שהכל בה, מא' ועד ת'

לכן אין צורך לשאול מה זאת אמת כי לכל רגע יש את האמת שלו ולכל מצב יש את האמת שלו ולכל אדם יש את האמת שלו. כשהאמת מחוברת לאני הגבוה יש בה אור. יש בה אהבה, חמלה, דאגה לעולם. רק אז היא האמת של האני הגבוה.

התודעה הנמוכה שלכם מחוברת לתוצאות. אתם פועלים למען מטרות ומחכים לתוצאה, אתם מתפללים למשהו שיקרה ומבקשים הוכחה שזה באמת קרה. אתם תולים את האמונה שלכם בתוצאות. האני הגבוה מבקש מכם להתנתק מהתוצאות. הוא מבקש מכם לפעול למען מטרות, לעשות להתפלל ולבקש, ולעשות זאת ללא תנאי. בלי קשר לתוצאה, מתוך שלמות המחשבה והאמונה שהאני הגבוה שלכם מחובר ליקום והבקשה שלכם, האנרגיה של הפעולות שאתם עושים, עוברות ליקום ויוצרות את התוצאות. אתם צריכים לבטוח בכך. זה דומה למשמעות של אהבה ללא תנאי. לאהוב למען האהבה, לחמול למען החמלה ולא לחכות להוקרה או לתמורה. התמורה וההוקרה תגענה כי עשיתם זאת ללא תנאי, ללא תלות בתוצאה. הן תגענה בדרכים שונות, ואתם תהיו עדים להן במקומות שונים בחייכם.

השפע נמצא בכם, בתודעת האני הגבוה שלכם. אתם רק צריכים להכיר בכך. האני הנמוך שלכם צריך את השפע כדי להתקיים, כדי לחוות הצלחה ורווחה, כדי לאפשר לכם את הרווחה להקשיב לאני הגבוה. האני הגבוה שהוא החלק המואר שבכם, יודע את הדרך אל השפע. הוא לא מפחד אך גם לא חמדן. הוא לא קנאי ולא רוצה להשתלט על כלום. הוא פשוט יודע את הדרך אל השפע, וכל מה שאתם צריכים זה לתקשר איתו, להיכנס למדיטציה ולדבר איתו, להתחבר לשפע שהוא נושא ואז אנרגיית השפע שלכם תתעורר ותמגנט לחייכם את הדרכים ליצור לעצמכם את הרווחה שאתם רוצים בין אם מבחינה רגשית, רוחנית, שכלית או חומרית, וגם את כולן יחד.

אני מברך אתכם בחיבור לעצמכם, לדרך האמת והאהבה.

דע-אל