בכל זמן, כל מחשבה שאנו חושבים, היא התחלה של מציאות חדשה. המחשבה שלנו היא האנרגיה הראשונה לקראת התממשות בעולם החומר. למעשה אנו יכולים לקרוא לכך "בריאה". כאשר אנו מתכננים בריאה חדשה, עלינו להתכוון לכך בלא סייג, בלא ספק, מתוך אמונה שלמה שאנו במחשבתנו יוצרים את התבנית שלתוכה היקום יוצק את המציאות. לאושר פנים רבות. יש אושר בנתינה, יש אושר לראות את האדם היקר לך מגיע למיצוי של יכולותיו וצרכיו, יש אושר בהכלה עצמית, בהשגת מטרות, בתחושת אהבה, בשלווה כלכלית, ועוד. מכל אלה מסתבר שכדאי שיהיה גם חומר וגם רוח בצורה מאוזנת והרמונית בחיים. שפע חומרי מייצר תחושת יציבות ויכולת , ויחד עם זה, תחושת השלמות מגיעה כשיודעים להשתמש בחומר בדרך שמביאה לאושר.

חיים בתחושת שלמות צריכים להכיל ביטוי של השכל, הצד התודעתי, ביטוי של הגוף, נושא הבריאות הפיזית והרגשה טובה של האדם מגופו וכן חוויה של חיבור לאור הנשמה, כל נושא האמון, האמונה ודרך החיים. כאשר אחד מהגורמים האלה – שכל, גוף נשמה – אינו מקבל את הטיפוח שהוא מבקש וראוי לו, ישנה תחושה של חוסר. תחושת החוסר מובילה לחיפוש אחר מקור אושר שישלים את תמונת החיים, ובדרך כלל האדם עושה בתמימות את הטעות של החיפוש חיצוני: מחליף בני זוג, מחליף מקום מגורים, מחליף עבודה, מחליף דת, מחליף משהו, כאילו ההחלפה הזאת תביא אותו לתחושת שלמות ואושר.

מילת המפתח היא איזון. הרמוניה, זרימה נכונה ומדויקת של רוח וחומר. בעולם המערבי ברור כיום שכאשר עולם החומר לא מטופל והמצב הכלכלי לוחץ, או כאשר עולם החומר משתלט על החיים ולא משאיר זמן פנוי לרוח, יש קושי גדול להיות מאושרים. כל גם עם עולם הרוח. אדם יכול להיות בחוויה רוחנית חזקה אך אינו מצליח להתחבר לשפע החומרי ויוצר לעצמו חווית חוסר שמונעת ממנו לחוות את מלוא העוצמה הטמונה בו. עלינו להבין שהשפע ביקום מיועד לנו לשימושינו ורווחתנו, מתוך הרמוניה ואהבה, מתוך רצון להיטיב עם עצמנו ועם האחרים. כאן לא מדובר על שפע תענוגות עצמיים, אלא שפע שנועד להגיע אל עולם החומר כדי להיטיב, אנרגיה שיש לה יכולת להעצים לא רק את הפרט, אלא את הסביבה והחברה האנושית בכלל.

העולם אינו מתקיים בשחור ולבן. ישנם הרבה מאד צבעים וגוונים ותת גוונים. כאשר האדם מוכן להתחייב להביא את כל הצבעים אל חייו, הוא מתחיל את תהליך ההתחברות לשפע. לא די ברצון או במחשבה חיובית. צריך לפעול לכיוון השפע, לזהות את ההזדמנויות ולבחור ביניהן כך שיעודדו צמיחה. צריך לאפשר את הקבלה של השפע ללא תאווה וללא יהירות, מתוך הבנה שלמה ומלאה מה הדבר המתאים , זה אשר יש לאדם כלים לממש אותו , ומה מתאים פחות מתוך שאין לאדם מספיק כלים על מנת להחזיק בשפע לאורך זמן.

חברה יקרה שלי, אמא לחמישה ילדים, עברה לגור באזור מרוחק וחיפשה תעסוקה במקצוע שהוכשרה לו. מאחר ולא נמצא לה מקום עבודה מתאים, עברנו תהליך קטן כדי למקד בה את האיכות והיכולת. שאלתי אותה מה היא אוהבת לעשות ומה היא יודעת לעשות. בחצי חיוך אמרה לי- לכבס. שאלתי אם היא אוהבת את זה. אמרה- כן, אני טובה בזה, יודעת להוציא כל כתם. היא צחקה. אני הייתי רצינית. תפתחי מכבסה , אמרתי לה. את טובה בזה ואוהבת את זה, אבל את לא מבינה בעסקים. קחי יועץ עסקי, תבחרי מיקום טוב, ותפתחי מכבסה. היא שכרה חנות בקרבת האוניברסיטה ושמה שם שלוש מכונות כביסה המופעלות על מטבעות בעצת היועץ. אחרי שלושה חודשים רכשה ציוד והחלה לקבל כביסה לניקוי יבש וגיהוץ, ובחודשים שאחרי המשיכה להתרחב. במקביל הלכה ללמוד ניהול עסקים קטנים והנהלת חשבונות. השפע התחיל להגיע, והיא פתחה כלים כדי לשמור אותו.

כאשר התמונה המנטלית ברורה, כאשר העולם הרגשי מוכן ללא פחד או ספק, כאשר הידע והיכולת מפותחים, הכוח הרוחני מתעורר והיקום באופן שנדמה בלתי מוסבר, מפנה את העוצמה אל האדם, כאילו הבחין בכך שהוא מוכן לקבל ושידע איך להגדיל וליצור את ההמשכיות של האנרגיה, קבלה ונתינה, שפע לעצמו ושפע לעולם.

אז מה בכל זאת הדרך הכי נכונה למשוך שפע ואושר לחיינו ?

בקורסים וסדנאות שאני מעבירה, אני מלמדת טכניקות ייחודיות למשיכת השפע והאושר לחיינו. והיום אני רוצה לשתף אתכם בסרטון מדיטציה בדמיון מודרך, שייתן לכם טעימה איך עושים את זה נכון.

בסרטון זה נלמד בדמיון מודרך איך משתחררים ברמה הפיזית והנפשית, מכינים את עצמינו לקבלת השפע וגם נלמד טכניקה אחת למשיכת השפע החומרי.

כדי לקבל את הסרטון, עליכם להירשם לניוזלטר שלי. כל מה שצריך לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס למטה (שם וכתובת אי מייל עדכנית) ומיד אשלח לכם את הגישה למדיטציה.

התחילו דיון