קורס ריפוי עצמי

אחד הכלים הכי חזקים שעוזרים לי מדי יום להקשיב לקול הפנימי שלי, להגיע להחלטות הנכונות ולפתור בעיות שלי ושל הקרובים אליי הוא תקשור. היכולת הזו היא פשוט מתנה. אבל אני לא נולדתי עם זה – אלא משהו שלמדתי ותרגלתי. הקורס מומלץ לכל מי שרוצה להוסיף עומק חדש לחיים שלו, לחזק את האינטואיציה, וללמוד לפתור בעיות בסביבתו בדרך אנרגטית

קטגוריה:

תיאור

קורס ריפוי עצמי

סדנת ריפוי עצמי עוסקת בפירוק חסימות אנרגטיות היוצרות הפרעה בזרימה החיובית של החיים. גם כשאנחנו מרגישים טוב, באיזה מקום פנימי ישנה לכל אחד ידיעה על אירועים שעבר, תמונות ילדות ובגרות פצועות אשר אוספות חסימות ומזמינות פגיעה בתחושת הבריאות.

תהליכי הסדנה לריפוי עצמי עוברים בארבעה מישורים: ברמת הרגש – שחרור רגשות חוסמים וזיכרונות כואבים , ברמת המחשבה – חיזוק האמונה בכוחה של האנרגיה החיובית ליצור שינוי חיובי, ברמת הגוף- שחרור כאב נקודתי והזרמה של אנרגיה חיובית לאזור הכאב, וברמת הרוח – התחברות לאמונה ללא ספק ביכולת ובזכות של הגוף ושל הנפש להחלים.

במהלך הסדנה נדבר על הקשר בין הגוף לנפש, על האמון העצמי והאמונה בזכות לחיים טובים יותר, נתנסה בתהליכי ריפוי עצמי אנרגטי במדיטציה, בדמיון מודרך ומתוך הצהרות חיוביות של החלמה.

הסדנה תתכן כלים להתחבר באופן עצמאי לאנרגיית הריפוי של היקום המואר, כך שלאחר סדנה אפשר יהיה להמשיך ולתרגל , לשמר את האנרגיה החיובית בגוף ובנפש. הסדנה תעזור לשחרר בעיה פיזית, מצב רגשי שעוצר את זרימת החיים, התנהגויות שיוצרות כאב, תחושת החמצה בגלל רצון לא מוגשם, דאגנות יתר ולחץ.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “קורס ריפוי עצמי”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat