האנרגיה נעה במרחב ופוגשת חפצים, בעלי חיים ובני אדם. כאשר האנרגיה חיובית, ההרגשה טובה והחיים זורמים. כאשר חס וחלילה האנרגיה שלילית, מתחילים להרגיש מתח בבית, יש יותר פגיעות – חפצים נשברים, אנשים נפגעים ובעלי החיים עצבניים.

במצב כזה כדאי לטהר את הסביבה, לנקות את האנרגיה ולהכניס אנרגיה של ברכה. ישנן דרכים רבות לטיהור והפשוטה ביניהן – אך יעילה – היא טיהור בקטורת, רצוי מסוג "סנדל ווד".

לפני שמטהרים בית יש לנקות אותו, לשטוף את הרצפה, ולהכין את הבית לטיהור. האדם העומד לטהר את הבית, צריך לטהר את עצמו לפני טיהור הבית.
להתקלח , ללבוש בגדים נקיים, ולשחרר את עצמו מהתחייבויות אחרות בזמן הטיהור (לנתק את הטלפון, לסגור רדיו או טלוויזיה וכו').

לאחר שהבית נקי והאדם מוכן, מעמידים 7 מקלות קטורת מסוג "סנדל ווד" במרחב המרכזי של הבית , האזור בו האדם יושב או המשפחה מתכנסת בדרך כלל. זה יכול להיות הסלון, פינת האוכל או המטבח.

incense_therapy

אפשר לתקוע את הקטורת על מתקן קטורת או על כל דבר שיחזיק את המקלות מליפול . (אפשר להכין כדור מנייר אלומיניום ולתקוע לתוכו את מקלות הקטורת)

אחר כך מדליקים את כל 7 המקלות : כאשר מדליקים את הקטורת צריך לברך- כל אחד לפי אמונתו – את יושבי הבית ואחר כך את הבית עצמו כמרחב חיים לאדם ולמשפחה. הברכה נאמרת בסגנון אישי ומכוונת לבריאות, אהבה, פרנסה, פריון, שפע , שלווה, ואור.

לדוגמה:
"יבורכו יושבי הבית הזה, דייריו ואורחיו בבריאות טובה, שפע ופריון, פרנסה טובה, אהבה, זוגיות ושמחה. יבורך הבית על כל חדריו ויהיה למקום מלא באהבה, פתיחות, חברות טובה, שמחה ושפע" .
לאחר הברכות, עוברים עם הקטורת הדולקת בכל חדרי הבית ומברכים בכל חדר ברכה ספונטאנית, כזאת שבאה מהלב. בסוף התהליך משאירים את הקטורת במרחב המרכזי של הבית עד שהמקלות מתכלים.

את האבק שנוצר מהקטורת מפזרים על האדמה בכניסה לבניין או על שביל הכניסה, ושוב מברכים שכל הבא בדרך, יבוא לטובה.
תנסו את זה, ושיהיה רק טוב!

התחילו דיון