כל איבר בגוף שלנו אוחז בתוכו אנרגיה. הקרסוליים שלנו אוחזים את הפחדים, הבדידות, הכעס, המחשבות השליליות. חוסר האמון והאמונה שהאדם יכול להתמודד עם התהליכים שהוא עובר או נאלץ לעבור. כל אלו באים לידי ביטוי בגוף הפיזי שלנו באמצעות כאבי רגליים. כאבים שמסמנים לנו שאנחנו הולכים בדרך הלא נכונה.

המחשבות השליליות שהאדם מדחיק, נאגרות בקרסוליים, כאילו כדי למנוע מהאדם את גמישות התנועה, למנוע את ההליכה הבטוחה במשעולי החיים. על מנת לשחרר את החסימה הזאת, לא די להבין שכך הדבר. צריך לעשות תהליכי פינוי של הפסולת הרוחנית, תהליכי שחרור של הרגשות והמחשבות המודחקות, ולמלא במקומן אנרגיה בהירה וחיובית של  אמון, של בטחון בדרך החיים, של התגברות על המכשולים הרגשיים ותבניות החשיבה  המכשילות.

על פי הרמב"ם המילה בריאות היא בעצם ראשי תיבות : בולם רוגזו,  יפחית אכלו, יגביר תנועתו. זה אומר, לעצור את הכעס, למנוע מאנרגיה שלילית שפוגעת בעצמך ובאחרים להתקיים, לאכול נבון ובצורה מסודרת, ולא כבולמוס אכילה ללא אבחנה, וכן, להיות בתנועה, להפעיל את הגוף.

מה מייצגות הרגליים שלנו?

הרגליים מייצגות שני תחומים עיקריים:
הליכה: במשמעות של התקדמות אישית וצעידה אל מול אתגרי החיים.
עמידה: תחושת יציבות והתגברות על הגורמים שמנסים להפיל אותנו מבפנים ומבחוץ.

כפות הרגלים נוגעות באדמה, המרחב שעליו מתקיימים החיים, ובמידה והמרחב הזה מרגיש כמרחב מוגן ובטוח, קל לאדם לעמוד ולהלך בו. במידה והמרחב אינו בטוח או שמבטא בורות ומכשלות, האדם מועד, ומבחינה רוחנית, מאבד את חווית היציבות והאמון
שלו ביכולתו להתגבר על מכשולים. האנרגיה שיורדת מגיעה אל כפות הרגליים, ובמידה ואנו אוחזים בשליליות, האנרגיה נתקעת בקרסוליים, שם אפשר למצוא פחדים שונים ומועקות הקשורות לעבר ולהווה,  כמו גם חרדות מפני העתיד.

המציאות מתקיימת במימדים שונים, בתדרים וברבדים שונים, במקביל ובמשולב. הפיסי והרוחני, הרגשי והמחשבתי, הרוחני וההישרדותי, כולם משחקים תפקיד בתהליכי החיים ובמצב הגוף והנפש. האנרגיה שנכנסת אל המערכת מלמעלה יורדת והאנרגיה שמגיעה
מהאדמה עולה, ויחד הן מזינות את הגוף ומגשימות את תהליכי החיים כפי שנשמה בחרה בטרם נולד האדם. התהליך לשחרור חסימות עוזר לשמור על מצב אנרגטי וגופני מאוזן, על מיקוד ועל תנועה בטוחה במשעולי הגורל וההגשמה.

איך לשחרר כאבי רגליים?

אז איך לשחרר את הכאבים ברגליים?

בקורסים וההדרכות שאני מעבירה, אני מלמדת טכניקה ייחודית לטיפול בכאבי הרגליים. והיום אני רוצה לשתף אתכם בסרטון מדיטציה מיוחד מתוך קורס הריפוי העצמי שלי, שיראה לכם איך לעשות זאת בעצמכם.

בסרטון זה נלמד בדמיון מודרך כיצד לזהות את החסימות האנרגטיות ברגליים שלנו, לאסוף את האנרגיה השלילית לתוך מרחב מבודד מחוץ לקרסוליים, ובסוף התהליך לטעון את המרחב הרגשי והמחשבתי באנרגיה צלולה ומחזקת, כדי להכין את הגוף להחלמה.

כדי לקבל את הסרטון, עליכם להיות חברים בקהילה הרוחנית שלי. כל מה שצריך לעשות כדי להצטרף זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס למטה (שם וכתובת אי מייל עדכנית) ומיד אשלח לכם את הגישה למדיטציה. אז קדימה, אני מחכה לכם 🙂

התחילו דיון